Manikúra
Modeláž nehtů Pedikúra Pernamentní řasy Parafínový zábal

Manikůra mokrá (celková či částečná)

Celková manikúra mokrá – dezinfekce rukou, koupel, odstranění kůžičky, formování nehtů, peeling, ošetření olejíčkem, výživa na nehty, leštění nehtů, masáž rukou, krém na ruce

Částečná manikúra mokrá – dezinfekce rukou, koupel, odstranění kůžičky, formování nehtů, peeling, ošetření olejíčkem, výživa na nehty, leštění nehtů, krém na ruce)

P-SHINE

(je technika péče o přírodní nehty, která je u nás známá již několik let. Japonská péče je vhodná pro většinu nehtových skupin – roztřepené, lámavé i nerostoucí nehty. Jelikož je principem P-Shinu leštění nehtů, tak není vhodný pro nehty tenké nebo zničené. Kůra podporuje prokrvení a zdravý růst nehtů. Hlavními složkami P-Shinu je včelí pyl a křemičitá hlinka. Provádí se zaleštěním včelího vosku do přírodního nehtu. Současně se také prokrví nehtová ploténka a zabezpečí tak její zdravý růst. Nehty se mohou po dvou dnech odlakovat, aniž by se P-Shine odstranil. Nehty po aplikaci mají vysoký lesk a vypadají skvěle. Doba ošetření nehtů touto metodou je přibližně 30 minut a doporučená další návštěva je za 2 – 3 týdny)

Kontakt
Otevírací doba
Ceník
Manikúra